B43508C2827M
Přehled produktu
Part Number: B43508C2827M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Datasheety: B43508C2827M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43508C2827M
Part Number B43508C2827M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 26379 pcs Datový list B43508C2827M.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43508 Ripple Current @ Low Frequency 1.7A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 200 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 140 mOhm @ 100Hz Detailní popis 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 820µF Aplikace General Purpose