B43508A5477M2
Přehled produktu
Part Number: B43508A5477M2
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Datasheety: B43508A5477M2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43508A5477M2
Part Number B43508A5477M2 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 10242 pcs Datový list B43508A5477M2.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43508 Ripple Current @ Low Frequency 2A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43508A5477M 2 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 370 mOhms
Výška - Sedící (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 260 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 260 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 470µF