B43508A2188M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43508A2188M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Datasheety: B43508A2188M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43508A2188M
Part Number B43508A2188M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13031 pcs Datový list B43508A2188M.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43508 Ripple Current @ Low Frequency 3.02A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43508A2188M000 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 90 mOhms
Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 65 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 65 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 1800µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
B43508A2158M7
B43508A2158M7
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Na skladě: 17586 pcs
Stažení: B43508A2158M7.pdf
RFQ
B43508A2188M2
B43508A2188M2
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Na skladě: 15865 pcs
Stažení: B43508A2188M2.pdf
RFQ
B43508A2158M62
B43508A2158M62
Stažení: B43508A2158M62.pdf
B43508A2188M67
B43508A2188M67
Stažení: B43508A2188M67.pdf
B43508A2158M67
B43508A2158M67
Stažení: B43508A2158M67.pdf
B43508A2158M80
B43508A2158M80
Stažení: B43508A2158M80.pdf
B43508A2188M62
B43508A2188M62
Stažení: B43508A2188M62.pdf
B43508A2158M87
B43508A2158M87
Stažení: B43508A2158M87.pdf
B43508A2158M82
B43508A2158M82
Stažení: B43508A2158M82.pdf
B43508A2188M60
B43508A2188M60
Stažení: B43508A2188M60.pdf
B43508A2188M007
B43508A2188M007
Stažení: B43508A2188M007.pdf
B43508A2188M80
B43508A2188M80
Stažení: B43508A2188M80.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety