B43504F2128M2
Přehled produktu
Part Number: B43504F2128M2
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Datasheety: B43504F2128M2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
640 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43504F2128M2
Part Number B43504F2128M2 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 18168 pcs Datový list B43504F2128M2.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43504 Ripple Current @ Low Frequency 2.73A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatní jména B43504F2128M 2
B43504F2128M0002
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 150 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 120 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 1200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 120 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 1200µF