B43504B277M2
Přehled produktu
Part Number: B43504B277M2
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Datasheety: B43504B277M2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
520 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43504B277M2
Part Number B43504B277M2 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 18103 pcs Datový list B43504B277M2.pdf
Napětí - Jmenovitá 420V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série B43504 Ripple Current @ Low Frequency 1.35A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatní jména B43504B277M 2
B43504B277M0002
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 590 mOhms
Výška - Sedící (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 500 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 270µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 500 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 270µF