B43501F2158M67
Přehled produktu
Part Number: B43501F2158M67
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Datasheety: B43501F2158M67.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
240 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43501F2158M67
Part Number B43501F2158M67 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 12450 pcs Datový list B43501F2158M67.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série B43501 Ripple Current @ Low Frequency 4.16A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43501F2158M 67
B43501F2158M067
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 90 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 65 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 65 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 1500µF