B43501C2227M
Přehled produktu
Part Number: B43501C2227M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Datasheety: B43501C2227M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
640 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43501C2227M
Part Number B43501C2227M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 52201 pcs Datový list B43501C2227M.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série B43501 Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43501C2227M000 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 580 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 450 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 450 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 220µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
B43501C2157M60
B43501C2157M60
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP
Na skladě: 57886 pcs
Stažení: B43501C2157M60.pdf
RFQ
B43501C2227M80
B43501C2227M80
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Na skladě: 36290 pcs
Stažení: B43501C2227M80.pdf
RFQ
B43501C2157M67
B43501C2157M67
Stažení: B43501C2157M67.pdf
B43501C2227M60
B43501C2227M60
Stažení: B43501C2227M60.pdf
B43501C2157M62
B43501C2157M62
Stažení: B43501C2157M62.pdf
B43501C2157M87
B43501C2157M87
Stažení: B43501C2157M87.pdf
B43501C2227M67
B43501C2227M67
Stažení: B43501C2227M67.pdf
B43501C2157M80
B43501C2157M80
Stažení: B43501C2157M80.pdf
B43501C2227M62
B43501C2227M62
Stažení: B43501C2227M62.pdf
B43501C2227M87
B43501C2227M87
Stažení: B43501C2227M87.pdf
B43501C2227M82
B43501C2227M82
Stažení: B43501C2227M82.pdf
B43501C2157M82
B43501C2157M82
Stažení: B43501C2157M82.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety