B43501B477M82
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43501B477M82
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Datasheety: B43501B477M82.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43501B477M82
Part Number B43501B477M82 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13157 pcs Datový list B43501B477M82.pdf
Napětí - Jmenovitá 420V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43501 Ripple Current @ Low Frequency 2.53A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatní jména B43501B 477M 82
B43501B0477M082
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 340 mOhms
Výška - Sedící (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 280 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 470µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 280 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 470µF