B43501B3567M
Přehled produktu
Part Number: B43501B3567M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 385V SNAP
Datasheety: B43501B3567M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43501B3567M
Part Number B43501B3567M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 560UF 20% 385V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 16491 pcs Datový list B43501B3567M.pdf
Napětí - Jmenovitá 385V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43501 Ripple Current @ Low Frequency 2.76A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43501B3567M000 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 190 mOhms
Výška - Sedící (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 120 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 560µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 120 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 560µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
B43501B3567M62
B43501B3567M62
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 560UF 20% 385V SNAP