B43501A397M67
Přehled produktu
Part Number: B43501A397M67
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Datasheety: B43501A397M67.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43501A397M67
Part Number B43501A397M67 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15320 pcs Datový list B43501A397M67.pdf
Napětí - Jmenovitá 420V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43501 Ripple Current @ Low Frequency 2.22A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43501A 397M 67
B43501A0397M067
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 410 mOhms
Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 340 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 390µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 340 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 390µF