B43501A2128M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43501A2128M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Datasheety: B43501A2128M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43501A2128M
Part Number B43501A2128M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15630 pcs Datový list B43501A2128M.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43501 Ripple Current @ Low Frequency 3.8A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43501A2128M000 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 110 mOhms
Výška - Sedící (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 85 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 1200µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 85 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitní 1200µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
B43501A2128M82
B43501A2128M82
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Na skladě: 15406 pcs
Stažení: B43501A2128M82.pdf
RFQ
B43501A2128M67
B43501A2128M67
Výrobci: EPCOS
Na skladě: 13017 pcs
Stažení: B43501A2128M67.pdf
RFQ
B43501A2128M60
B43501A2128M60
Stažení: B43501A2128M60.pdf
B43501A187M67
B43501A187M67
Popis: CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Stažení: B43501A187M67.pdf
B43501A2128M80
B43501A2128M80
Stažení: B43501A2128M80.pdf
B43501A187M82
B43501A187M82
Stažení: B43501A187M82.pdf
B43501A2128M87
B43501A2128M87
Stažení: B43501A2128M87.pdf
B43501A2128M62
B43501A2128M62