B43305B2188M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43305B2188M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Datasheety: B43305B2188M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
240 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43305B2188M
Part Number B43305B2188M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13484 pcs Datový list B43305B2188M.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43305 Ripple Current @ Low Frequency 3.23A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43305B2188M000 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 100 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 70 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 70 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 1800µF