B43252C5686M
Přehled produktu
Part Number: B43252C5686M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Datasheety: B43252C5686M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43252C5686M
Part Number B43252C5686M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 56963 pcs Datový list B43252C5686M.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43252 Ripple Current @ Low Frequency 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 759.5mA @ 20kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména B43252C5686M000
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 68µF