B43252C227M
Přehled produktu
Part Number: B43252C227M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP
Datasheety: B43252C227M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43252C227M
Part Number B43252C227M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 33475 pcs Datový list B43252C227M.pdf
Napětí - Jmenovitá 315V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43252 Ripple Current @ Low Frequency 1A @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43252C 227M
B43252C0227M000
Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 220µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 220µF Aplikace General Purpose