B43252B4397M
Přehled produktu
Part Number: B43252B4397M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Datasheety: B43252B4397M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
240 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43252B4397M
Part Number B43252B4397M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 18973 pcs Datový list B43252B4397M.pdf
Napětí - Jmenovitá 350V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série B43252 Ripple Current @ Low Frequency 1.59A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.464A @ 20kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména B43252B4397M000
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 390µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 390µF