B43231C5337M
Přehled produktu
Part Number: B43231C5337M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% SNAP
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
240 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43231C5337M
Part Number B43231C5337M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 330UF 20% SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 21682 pcs Datový list
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry - Série B43231
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43231C5337M000 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose