B43231C1827M
Přehled produktu
Part Number: B43231C1827M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
Datasheety: B43231C1827M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43231C1827M
Part Number B43231C1827M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 40390 pcs Datový list B43231C1827M.pdf
Napětí - Jmenovitá 160V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43231 Ripple Current @ Low Frequency 2.67A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 4.138A @ 20kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména B43231C1827M000
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 820µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 820µF