B43231B9397M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43231B9397M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Datasheety: B43231B9397M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
240 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43231B9397M
Part Number B43231B9397M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17595 pcs Datový list B43231B9397M.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série B43231 Ripple Current @ Low Frequency 2.09A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.24A @ 20kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména B43231B9397M000
Provozní teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 390µF