B43231A477M
EPCOSEPCOS
B43231A477M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43231A477M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 315V SNAP
Datasheety: B43231A477M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43231A477M
Part Number B43231A477M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 470UF 20% 315V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 21757 pcs Datový list B43231A477M.pdf
Napětí - Jmenovitá 315V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B43231 Ripple Current @ Low Frequency 2.23A @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43231A 477M
B43231A0477M000
Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 470µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 470µF Aplikace General Purpose