B43082F2686M
Přehled produktu
Part Number: B43082F2686M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Datasheety: B43082F2686M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B43082F2686M
Part Number B43082F2686M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5988 pcs Datový list B43082F2686M.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série B43082 Ripple Current @ Vysoká frekvence 1A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 68µF