B41896D6397M
Přehled produktu
Part Number: B41896D6397M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: B41896D6397M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41896D6397M
Part Number B41896D6397M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 84892 pcs Datový list B41896D6397M.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série B41896 Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.28A @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41896D6397M000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 41 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 324 mOhm @ 120Hz
Detailní popis 390µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 324 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 125°C kapacitní 390µF