B41896C7337M
EPCOSEPCOS
B41896C7337M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B41896C7337M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: B41896C7337M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41896C7337M
Part Number B41896C7337M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 189486 pcs Datový list B41896C7337M.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série B41896 Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.205A @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41896C7337M000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 3500 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 62 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 459 mOhm @ 120Hz
Detailní popis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 459 mOhm @ 120Hz 3500 Hrs @ 125°C kapacitní 330µF