B41896C4568M
Přehled produktu
Part Number: B41896C4568M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: B41896C4568M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1200 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41896C4568M
Part Number B41896C4568M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 62478 pcs Datový list B41896C4568M.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série B41896 Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.84A @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41896C4568M000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 19 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 56 mOhm @ 120Hz
Detailní popis 5600µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 56 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 125°C kapacitní 5600µF