B41896C3398M
Přehled produktu
Part Number: B41896C3398M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: B41896C3398M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41896C3398M
Part Number B41896C3398M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 83030 pcs Datový list B41896C3398M.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série B41896 Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.86A @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41896C3398M000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 26 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 78 mOhm @ 120Hz
Detailní popis 3900µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 78 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 105°C kapacitní 3900µF