B41890C7108M
Přehled produktu
Part Number: B41890C7108M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: B41890C7108M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2100 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41890C7108M
Part Number B41890C7108M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70888 pcs Datový list B41890C7108M.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série B41890 Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.49A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41890C7108M000 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 35 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 42 mOhm @ 10kHz
Detailní popis 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 42 mOhm @ 10kHz 15000 Hrs @ 105°C kapacitní 1000µF