B41888C5337M
Přehled produktu
Part Number: B41888C5337M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: B41888C5337M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
12000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41888C5337M
Part Number B41888C5337M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 186417 pcs Datový list B41888C5337M.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série B41888 Ripple Current @ Vysoká frekvence 900mA @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41888C5337M000 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 101 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 116 mOhm @ 10kHz
Detailní popis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 116 mOhm @ 10kHz 7000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF