B41888C4828M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B41888C4828M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 8200UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: B41888C4828M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1200 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41888C4828M
Part Number B41888C4828M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 8200UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 52538 pcs Datový list B41888C4828M.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série B41888 Ripple Current @ Vysoká frekvence 4.3A @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41888C4828M000 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 14 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 15 mOhm @ 10kHz
Detailní popis 8200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 8200µF