B41868W5477M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B41868W5477M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: B41868W5477M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B41868W5477M
Part Number B41868W5477M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4849 pcs Datový list B41868W5477M.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série B41868 Ripple Current @ Vysoká frekvence 673mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41868W5477M000 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 130 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 142 mOhm @ 10kHz
Detailní popis 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 142 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C kapacitní 470µF