B41868W4337M
EPCOSEPCOS
B41868W4337M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B41868W4337M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: B41868W4337M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B41868W4337M
Part Number B41868W4337M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4741 pcs Datový list B41868W4337M.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série B41868 Ripple Current @ Vysoká frekvence 426mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41868W4337M000 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 208 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 228 mOhm @ 10kHz
Detailní popis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 228 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C kapacitní 330µF