B41868R8337M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B41868R8337M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Datasheety: B41868R8337M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B41868R8337M
Part Number B41868R8337M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5168 pcs Datový list B41868R8337M.pdf
Napětí - Jmenovitá 63V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.787" Dia (20.00mm)
Série B41868 Ripple Current @ Vysoká frekvence 680mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41868R8337M000 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 400 mOhm @ 10kHz Detailní popis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 400 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C
kapacitní 330µF Aplikace Automotive