B41868A5477M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B41868A5477M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUMINUM
Datasheety: B41868A5477M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B41868A5477M
Part Number B41868A5477M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUMINUM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5391 pcs Datový list B41868A5477M.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série B41868 hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 490 mOhm @ 120Hz
Detailní popis 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 490 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 150°C kapacitní 470µF