B41858D7108M
Přehled produktu
Part Number: B41858D7108M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: B41858D7108M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41858D7108M
Part Number B41858D7108M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 84077 pcs Datový list B41858D7108M.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série B41858 Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.146A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41858D7108M000 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 33 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 38 mOhm @ 10kHz Detailní popis 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 38 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1000µF Aplikace Automotive