B41858C3477M
Přehled produktu
Part Number: B41858C3477M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: B41858C3477M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
12000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41858C3477M
Part Number B41858C3477M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 359588 pcs Datový list B41858C3477M.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série B41858 Ripple Current @ Vysoká frekvence 436mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41858C3477M000 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 246 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 274 mOhm @ 10kHz
Detailní popis 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 274 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 470µF