B41828B7108M
Přehled produktu
Part Number: B41828B7108M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Datasheety: B41828B7108M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B41828B7108M
Part Number B41828B7108M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4311 pcs Datový list B41828B7108M.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry -
Série B41828 Ripple Current @ Low Frequency 905mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41828B7108M000 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1000µF Aplikace General Purpose