B41828B3228M
Přehled produktu
Part Number: B41828B3228M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: B41828B3228M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B41828B3228M
Part Number B41828B3228M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4791 pcs Datový list B41828B3228M.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry -
Série B41828 Ripple Current @ Low Frequency 849mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41828B3228M000 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 2200µF Aplikace General Purpose