B41828A5477M
Přehled produktu
Part Number: B41828A5477M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: B41828A5477M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B41828A5477M
Part Number B41828A5477M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4902 pcs Datový list B41828A5477M.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série B41828 Ripple Current @ Low Frequency 429mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41828A5477M000 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 470µF Aplikace General Purpose