B41827B7477M
Přehled produktu
Part Number: B41827B7477M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% RADIAL
Datasheety: B41827B7477M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B41827B7477M
Part Number B41827B7477M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 470UF 20% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4198 pcs Datový list B41827B7477M.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry -
Série B41827 Ripple Current @ Low Frequency 652mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41827B7477M000 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 470µF Aplikace General Purpose