B41821A9155M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B41821A9155M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1.5UF 20% 100V RADIAL
Datasheety: B41821A9155M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B41821A9155M
Part Number B41821A9155M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1.5UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4629 pcs Datový list B41821A9155M.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série B41821 Ripple Current @ Low Frequency 24mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41821A9155M000 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1.5µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 1.5µF Aplikace General Purpose