B41605A258M2
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B41605A258M2
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 2500UF 20% 55V SNAP
Datasheety: B41605A258M2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
640 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41605A258M2
Part Number B41605A258M2 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 2500UF 20% 55V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 28933 pcs Datový list B41605A258M2.pdf
Napětí - Jmenovitá 55V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série B41605 Ripple Current @ Vysoká frekvence 6.4A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatní jména B41605A 258M 2
B41605A0258M002
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 31 mOhm @ 100Hz Detailní popis 2500µF 55V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 31 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
kapacitní 2500µF Aplikace Automotive