B41554E4100Q000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B41554E4100Q000
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 100000UF 16V SCREW
Datasheety: B41554E4100Q000.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41554E4100Q000
Part Number B41554E4100Q000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 100000UF 16V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1927 pcs Datový list B41554E4100Q000.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance -10%, +30%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 2.532" Dia (64.30mm)
Série B41554 Ripple Current @ Low Frequency 14A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Ostatní jména B41554E4100Q
B41554E4100Q-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù 1.122" (28.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 9 mOhms
Výška - Sedící (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 10 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 100000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C kapacitní 100000µF