B41252B7688M
EPCOSEPCOS
B41252B7688M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B41252B7688M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Datasheety: B41252B7688M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
520 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41252B7688M
Part Number B41252B7688M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 80678 pcs Datový list B41252B7688M.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.000" Dia (25.40mm)
Série B41252 Ripple Current @ Low Frequency 2.71A @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B41252B7688M000 Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 6800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 6800µF Aplikace General Purpose