B41252A688M
EPCOSEPCOS
B41252A688M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B41252A688M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Datasheety: B41252A688M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
240 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41252A688M
Part Number B41252A688M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 23639 pcs Datový list B41252A688M.pdf
Napětí - Jmenovitá 80V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série B41252 hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména B41252A 688M
B41252A0688M000
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 6800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 6800µF