B41231B7828M000
Přehled produktu
Part Number: B41231B7828M000
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Datasheety: B41231B7828M000.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
520 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41231B7828M000
Part Number B41231B7828M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 83763 pcs Datový list B41231B7828M000.pdf
Napětí - Jmenovitá 35V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.000" Dia (25.40mm)
Série B41231 Ripple Current @ Low Frequency 4.1A @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B41231B7828M
B41231B7828M-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 44 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 8200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 8200µF