B41231A688M
EPCOSEPCOS
B41231A688M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B41231A688M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Datasheety: B41231A688M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
240 pcs
  • Zpráva
Specifikace B41231A688M
Part Number B41231A688M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 25019 pcs Datový list B41231A688M.pdf
Napětí - Jmenovitá 80V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série B41231 Ripple Current @ Low Frequency 5.46A @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B41231A 688M
B41231A0688M000
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 6800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 6800µF Aplikace General Purpose