B41044A5337M
Přehled produktu
Part Number: B41044A5337M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: B41044A5337M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B41044A5337M
Part Number B41044A5337M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5723 pcs Datový list B41044A5337M.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série B41044 Ripple Current @ Vysoká frekvence 660mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B41044A5337M000 Provozní teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 100 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF