B41041A9155M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B41041A9155M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1.5UF 20% 100V RADIAL
Datasheety: B41041A9155M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B41041A9155M
Part Number B41041A9155M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1.5UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4602 pcs Datový list B41041A9155M.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série B41041 Ripple Current @ Low Frequency 20mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 50mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména B41041A9155M000
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 10 Ohms Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1.5µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1.5µF Aplikace General Purpose