B41002A6226M
Přehled produktu
Part Number: B41002A6226M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: B41002A6226M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B41002A6226M
Part Number B41002A6226M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5834 pcs Datový list B41002A6226M.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série B41002 Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 114mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména B41002A6226M000
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.335" (8.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapacitní 22µF