B41002A6105M
Přehled produktu
Part Number: B41002A6105M
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: B41002A6105M.pdf
  • Zpráva
Specifikace B41002A6105M
Part Number B41002A6105M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5297 pcs Datový list B41002A6105M.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.157" Dia (4.00mm)
Série B41002 Ripple Current @ Low Frequency 10mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 19mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména B41002A6105M000
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.059" (1.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapacitní 1µF