B37872K2223K062
EPCOSEPCOS
B37872K2223K062 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B37872K2223K062
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP CER 0.022UF 200V X7R 1206
Datasheety: B37872K2223K062.pdf
  • Zpráva
Specifikace B37872K2223K062
Part Number B37872K2223K062 Výrobce EPCOS
Popis CAP CER 0.022UF 200V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5890 pcs Datový list B37872K2223K062.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.047" (1.20mm) teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série B37872K
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Ostatní jména B37872K2223K 62
B37872K2223K62
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Detailní popis 0.022µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapacitní 0.022µF