B37830R0100K021
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B37830R0100K021
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ARRAY 10PF 25V NP0 0504
Datasheety: B37830R0100K021.pdf
  • Zpráva
Specifikace B37830R0100K021
Part Number B37830R0100K021 Výrobce EPCOS
Popis CAP ARRAY 10PF 25V NP0 0504 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5918 pcs Datový list B37830R0100K021.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±10%
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Série - hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0504 (1410 Metric)
Počet kondenzátorů 2 Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm) dielektrikum Materiál Ceramic
Detailní popis 10pF Isolated Capacitor 2 Array 25V C0G, NP0 0504 (1410 Metric) Typ obvodu Isolated
kapacitní 10pF